رفتن به محتوای اصلی

پیچ و رولپلاک سنگ نما بدون داربست راپل

با سلام، اکثر کاربران و مشتریان عزیز فکر میکنند چون سنگشان را اسکوپ نمیکنند سنگ شل شده و ریزش میکند.

در حالیکه اینطور نیست و حتی موقعی ک اسکوپ میشود هم ریزش سنگ وجود دارد، در ادامه توضیح خواهم داد ک چگونه میشود ک سنگحتی با اسکوپ نیز میریزد.

درواقع وقتی مالک یا سازنده نما را سنگ میکنند در ابتدا ب این فکر میکنند ک حتما سنگ اسکوپ شود، و اکثرا اسکوپ میکنند و وظیفه این کار را تماما ب سنگ کار محول میکنند ک در اینجا یک شبهه ب وجود می اید ک ایا سنگ کار کاملا اسکوپ میکند ک طبق چیزهایی ک دیده شده در خیلی از ساختمان ها سنگ کار کم کاری میکند یعنی صاحب کار پول اسکوپ را میدهد ولی سنگ کار کار دزدی میکند و درست انجام نمیدهد.

اما در یک صورت دیگر نیز اسکوپ فایده ای ندارد ان هم این است ک سنگ اسکوپ میشود اما بعد مدتی باز هم میریزد این ب این دلیل است ک حتی اسکوپ هم امکان جدا شدن از سنگ و یا پوسیدن دارد در اینجا میگویید دلیلش چیست؟

وقتی سنگ اسکوپ میشود همه خیالتان از سنگ راحت است اما وقتی ک بند کشی شما درست انجام نشود اب ب پشت سنگ میرود و باعث زنگ زدن اسکوپ میشود ک این عمل نیز خود متاسفانه باعث پوسیدن اسکوپ میشود.

یا حتی بدلیل رخنه کردن اب ب پشت سنگ باعث جدا شدن یا فاسد شدن چسب بین اسکوپ و سنگ میشود ک این خود نیز مشکل ساز میشود،  گروه شمال راپل با بهترین کیفیت و ایمنی بالا با تضمین در خدمت شماست.

 

برای این نوشته 0 نظر ثبت شده است

دیدگاهتان را بنویسید

برگشت به بالا 09125846430