رفتن به محتوای اصلی
پیچ و رولپلاک نما در بابل

پیچ و رولپلاک سنگ نمای ساختمان در بابل محکم سازی و مقاوم سازی سنگ نما بابل

پیچ رولپلاک نمای ساختمان در شمال راپل و شهر بابل

بابل هرساله خانه های ویلایی را تخریب میکند و بجای ان ساختمان های چد طبقه میسازد که اکثرا سنگی هستند و نیاز به پیچ و رولپلاک دارند که شرکت شمال راپل متخصص خدمات پیچ و رولپلاک نمای ساختمان در بابل میباشد. با اولین تماس و ارسال عکس قیمت پیچ و رولپلاک ساختمان در بابل را از ما استعلام بگیرید.

 

پیچ و رولپلاک سنگ نمای ساختمان در بابل

پیچ و رولپلاک سنگ نمای ساختمان در بابل روشی بسیار موثر در جهت تثبیت و محکم سازی سنگ نمای ساختمان می باشد که باعث کاهش هزینه های مربوط به ترمیم سنگ نما می شود. بهتر است که از همان ابتدا کار پیچ و رولپلاک سنگ نمای ساختمان انجام شود تا از هزینه هایی که در آینده در نتیجه‌ی سقوط و شکستگی بخش هایی از سنگ نما و نیاز به ترمیم آنها به وجود می آید، جلوگیری شود. اهمیت و مزایای پیچ و رولپلاک سنگ نمای ساختمان در بابل موضوعی است که در این مقاله به توضیح آن می پردازیم.

دلایل اهمیت پیچ و رولپلاک سنگ نمای ساختمان در بابل

سنگ نمای ساختمان به عنوان بیرونی ترین قسمت ساختمان دائما در معرض شرایط نامساعد جوی از جمله باران شدید، گرد و غبار، باد شدید و غیره قرار دارد و ممکن است در اثر این عوامل بخشی از سنگ نما سقوط کند و یا شکستگی هایی در برخی قسمت های آن ایجاد شود. در این صورت سنگ نما زیبایی و جلوه‌ی سابق خود را از دست می دهد. اینجاست که اهمیت پیچ و رولپلاک سنگ نما مشخص می شود.
با وجود اینکه از چسب های مقاوم جهت نصب سنگ نماها استفاده می شود، اما باز هم به دلیل اینکه در معرض شرایط جوی نامساعد و تغییرات دما هستند، ممکن است دچار آسیب شوند. انقباض و انبساط چسب در اثر تغییرات دما مقاومت سنگ نما را کاهش می دهد و منجر به سقوط آن می شود.

پیچ و رولپلاک سنگ نمای ساختمان در بابل

با پیچ و رولپلاک سنگ نمای ساختمان در بابل می توانید از بروز این مشکلات جلوگیری کرده و سنگ نمای ساختمان را تثبیت کنید. اگر از همان ابتدا و بعد از نماکاری کار محکم سازی سنگ نما را با استفاده از پیچ و رولپلاک انجام دهید، دیگر نیازی به ترمیم آنها در آینده نخواهید داشت و به این ترتیب می توانید در هزینه ها صرفه جویی کنید.
یکی دیگر از مواردی که استفاده از پیچ و رولپلاک سنگ نمای ساختمان در بابل را ضروری می کند، در ساختمان های قدیمی است. به این دلیل که نمای این ساختمان ها با گذشت زمان شروع به فرسایش می کند. گاهی اوقات سنگ نماهای قدیمی برای شما جذابیت خاصی دارند و بنابراین نمی خواهید که به آنها آسیبی وارد شود. در این صورت بهتر است که پیچ و رولپلاک سنگ نمای ساختمان در بابل را جدی بگیرید و آن را اجرا کنید.
انواع مختلفی از پیچ و رولپلاک وجود دارد که متناسب با نوع سنگ بکار رفته در نما جهت پیچ و رولپلاک سنگ نمای ساختمان در بابل مورد استفاده قرار می گیرند. اما تشخیص اینکه کدام پیچ و رولپلاک برای چه نوع سنگی مناسب است، نیاز به تخصص دارد و بایستی توسط افراد آموزش دیده انجام شود. یک شرکت مجرب در زمینه‌ی پیچ و رولپلاک سنگ نمای ساختمان در بابل با بهره گیری از راپل کاران آموزش دیده و مجرب می تواند به شما خدمات با کیفیتی ارائه دهد.

 

مزایای پیچ و رولپلاک سنگ نمای ساختمان

در ادامه به طور مختصر به معرفی انواع پیچ و رولپلاک و نکات مهم مربوط به استفاده از آنها در پیچ و رولپلاک سنگ نمای ساختمان در بابل می پردازیم.
انواع پیچ و رولپلاک – نکات مهم در مورد پیچ و رولپلاک سنگ نمای ساختمان در بابل
انواع مختلف رولپلاک با توجه به کاربرد آنها عبارتند از:
رولپلاک ساده
رولپلاک پروانه ای
رولپلاک فیشر
رولپلاک فلزی
رولپلاک HUD
رولپلاک لبه دار
رولپلاک شاخک دار

 

انواع مختلف پیچ با توجه به کاربرد آنها عبارتند از:
پیچ فلز
پیچ چوب
پیچ چشمی
پیچ شش گوش
پیچ فیکس
پیچ ام دی اف

نکات مهم مربوط به پیچ هنگام پیچ و رولپلاک سنگ نمای ساختمان در بابل چیست؟

از آنجا که استفاده از پیچ مناسب برای پیچ و رولپلاک سنگ نما اهمیت زیادی دارد، بهتر است که این کار به افراد متخصص در این زمینه سپرده شود تا نتایج مطلوب حاصل گردد.
یکی از معیارهای مهم در انتخاب اندازه‌ی مناسب پیچ، ضخامت مجموعه‌ی سنگ و ملات استفاده شده در پشت آن است. بنابراین بر اساس نما، پیچ مناسب توسط راپل کاران ماهر در زمینه پیچ و رولپلاک سنگ نمای ساختمان در بابل استفاده می شود.
پیچ گالوانیزه مقاومت بسیار بالایی در برابر عوامل محیطی دارد و به همین دلیل برای این کار بسیار مناسب می باشد.
اینکه پیچ ها چقدر از هم فاصله داشته باشند به طول و عرض سنگ نما بستگی دارد. برای اینکه پیچ و رولپلاک سنگ نمای ساختمان در بابل به خوبی انجام شود، بایستی فاصله بین پیچ ها با دقت کافی محاسبه شود. این فاصله در سنگ های با طول بیشتر از 1 متر و عرض 40 سانتی متر، حدودا 50 سانتی متر است که بسته به طول و عرض نما فرق می کند.

 

نحوه‌ی انجام پیچ و رولپلاک سنگ نمای ساختمان

بهترین نوع پیچ برای پیچ و رولپلاک سنگ نما، پیچ 4 سو می باشد که همراه با سرمته 3 سو استفاده می شود. استفاده از پیچ 2 سو برای این کار توصیه نمی شود چرا که در حین کار چندین مرتبه از سرمته جدا می شود که این مسئله منجر به خسته شدن راپل کاران و کم شدن دقت و کیفیت کار می شود.

 

نحوه‌ی انجام پیچ و رولپلاک سنگ نمای ساختمان در بابل

روش پیچ و رولپلاک سنگ نمای ساختمان در بابل به صورت با داربست یا بدون داربست (با طناب یا راپل) انجام می شود. امروزه استفاده از راپل کاران و کار در ارتفاع به دلیل مزایایی که دارد رایج تر می باشد.
ابتدا سنگ را تا رسیدن به بتن توسط دریل معمولی سنگ سوراخ کرده و سپس با دریل چکشی بتن را هم سوراخ می کنند. سپس با کمک پیچ و رولپلاک سنگ را محکم می کنند. در انتهای کار هم از بتونه‌ی همرنگ با سنگ نما برای مشخص نشدن پیچ ها استفاده می شود تا زیبایی نما حفظ شود.

برای این نوشته 0 نظر ثبت شده است

دیدگاهتان را بنویسید

برگشت به بالا 09125846430