رفتن به محتوای اصلی

نانو نمای ساختمان در بابل _ پوشش ضد اب ساختمان در بابل – نانو کردن سنگ بابل

نانو کردن سنگ و سیمان نما در بابل

انجام خدمات نانوی نمای ساختمان جهات اب بندی سطوح در بابل به وسیله طناب و بدون داربست انجام میشود. این خدمات را شمال راپل با مواد خارجی و مرغوب به همراه ضمانت کتبی انجام میدهد.  نانو کردن سنگ و سیمان نما در بابل جدیدترین روش جلوگیری از ورود آب از نما به داخل ساختمان می باشد که بسیار کارآمد است. هدف از این کار ممانعت از ورود آب و رطوبت به نما و در واقع عایق کاری نمای ساختمان است تا عمر نما افزایش پیدا کند و همچنین مدت زمان طولانی تری تمیز بماند. در این مقاله به توضیح نانو کردن سنگ و سیمان نما در بابل، مزایای این روش و نکات مهم مربوط به آن خواهیم پرداخت.

مهم ترین مزایای نانو کردن سنگ و سیمان نما در بابل چیست؟

از جمله مهم ترین ویژگی های نانو عایق های رطوبتی و مزایای نانو کردن سنگ و سیمان نما در بابل می توان به موارد زیر اشاره کرد:
غیر حلال و غیر سمی بودن
ضد بخار و ضد آب بودن
کارایی بسیار بالا
قابلیت استفاده روی تمامی سطوح غیر صیقلی
برخورداری از قیمت مناسب در مقایسه با دیگر عایق ها
ماندگاری زیاد
جلوگیری از جذب گرد و خاک روی نما
ایجاد خاصیت خود تمیز شوندگی در سطوح
جلوگیری از ایجاد شوره و قارچ در نما (در صورت استفاده از مقدار استاندارد مواد نانو)
خشک شدن سریع روی سطوح
راحت کردن شستشوی نما
محافظت از نمای ساختمان در برابر اشعه‎ی UV
کاملا بهداشتی و دوستدار محیط زیست
مقاومت بسیار بالا در برابر نور شدید آفتاب

نانو کردن سنگ و سیمان نما در بابل

برخورداری از این ویژگی های بسیار خوب باعث شده تا امروزه عایق های نانو در بسیاری از نماها به منظور جلوگیری از نفوذ آب و رطوبت به داخل ساختمان به کار گرفته شوند. این عایق های پرکاربرد مشکلات مربوط به جذب رطوبت موجود در عایق های رطوبتی قدیمی را ندارند. می توان گفت که قابلیت آنها در جذب آب و رطوبت بی نظیر است و بنابراین از کارایی فوق العاده خوبی برخوردار می باشند.

نکات مهم درباره نانو کردن سنگ و سیمان نما در بابل

در اینجا به بررسی نکات مهم درباره نانو کردن سنگ و سیمان نما در بابل می پردازیم:
نماهای سنگی
با بکارگیری نانو در نماهای سنگی تمام سطح سنگ ضد آب می شود و به این ترتیب مانع از ترکیب خاک و آلودگی با آب باران و نفوذ آن به سنگ می شود. در واقع عایق نانو پوششی قدرتمند است که باعث مقاومت سنگ نما در برابر آب و رطوبت و در نتیجه افزایش عمر نمای سنگی می شود.
نانو کردن سنگ و سیمان نما در بابل از جمله خدمات آب بندی نمای ساختمان می باشد که اگر به یک شرکت حرفه ای و با تجربه سپرده شود، بسیار مفید و موثر خواهد بود. امروزه شرکت های فعال در این زمینه به منظور افزایش سرعت و کیفیت اجرای عملیات نانو کردن سنگ و سیمان نما از طناب به جای داربست استفاده می کنند که مزایای زیادی از جمله صرفه جویی در هزینه را به همراه دارد.

مهم ترین مزایای نانو کردن سنگ و سیمان نما در بابل چیست؟

نماهای سیمانی
از جمله موارد استفاده از تکنولوژی نانو در نانو کردن نماهای سیمانی ساختمان های بلند می باشد که علاوه بر عایق کاری نماها، منجر به پاکیزه نگه داشتن سطوح رنگ آمیزی شده می شود.
ویژگی بسیار مهم مواد نانو که آنها را برای عایق کاری نماهای سیمانی، سنگی، آجری و غیره مناسب می سازد، ویژگی آبگریزی مناسب آنها می باشد. این ویژگی مواد نانو باعث شده تا از آنها در نانو کردن سنگ و سیمان نما در بابل جهت محافظت از ساختمان ها در برابر شرایط جوی مختلف استفاده شود. استفاده از نانو نه تنها باعث ضد آب سازی سطوح نماهای سیمانی می شود، بلکه تمامی سطوح سیمان را به صورت تمیز نگه خواهد داشت.

 

مقایسه عایق نانو با ایزوگام

در اینجا به مقایسه عایق نانو با ایزوگام که یکی از روش های قدیمی عایق کاری است، می پردازیم:
-عایق نانو بر عکس ایزوگام هیچ لایه ای روی سطح ایجاد نمی کند.
-عایق نانو بر عکس ایزوگام تا حد زیادی از نفوذ آب به سطوح جلوگیری می کند.
-عایق نانو در مقایسه با ایزوگام بسیار سبک تر می باشد که مزیت بسیار خوبی برای آن محسوب می شود.
-عایق نانو بر عکس عایق ایزوگام طول عمر بسیار بیشتری (حداقل 25 سال) دارد.

خدمات آب بندی نما در بابل-شمال راپل

نحوه‌ی نانو کردن سنگ و سیمان نما در بابل بدون داربست
قبل از اجرای عملیات نانو کردن سنگ و سیمان نما در بابل بایستی کار تمیزکاری و شستشوی سطح مورد نظر و زدودن آلودگی، گرد و خاک، چربی، رنگ و گل و لای انجام شود. این کار را می توان به شرکت های ارائه دهنده‌ی خدمات نماشویی و شستشوی نما در بابل محول کرد تا با کمک راپل کاران آموزش دیده و با تجربه به صورت حرفه ای، با استفاده از مواد شوینده مناسب برای هر نما و تجهیزات به روز، نمای ساختمان را تمیز کنند.
پس از تمام شدن مرحله نماشویی، عملیات نانو کردن سنگ و سیمان نما انجام می شود. مواد نانو با استفاده از قلم مو در درزها و منافذ نماها کشیده می شوند. پیشنهاد می شود که نانو کاری روی سطوح چرب انجام نشود. در مورد نانو کاری سطوح فلزی، اجرای یک لایه‌ی ضد زنگ روی فلز ضروری است.

برای این نوشته 0 نظر ثبت شده است

دیدگاهتان را بنویسید

برگشت به بالا 09125846430