رفتن به محتوای اصلی
عایق نمای ساختمان در مازندران

فروش عایق ضد اب و ابندی نانو نما در لنگرود

سلام و عرض ادب خدمت تمامی هم استانی ها و به خصوص همشهریان لنگرودی شاید اکثر شما عزیزان به این فکر میکنید که چرا با اینکه دیوارتان (دیوار کناری ساختمان) که اکثرا به سمت غرب و شمال نما می باشد، با اینکه ساختمان را سیمانکاری یا سنگ کاری میکنیم باز هم اب نفوذ میکند که خود باعث نگرانی هایی از قبیل نم درونی ساختمان که باعث کپک زدن و سبز شدن درون کمد دیواری یا کابینت که باز خود این مساله باعث پوسیده شدن چوب و یا باد کردن چوب و حتی باد کردن گچ دیوار میشود.

در خیلی از مواقع مشتریان عزیز برای رفع این مشکل به ایزوگام روی می اورند، البته ایزوگام یکی از راهکارهای خوب برای مبارزه با رطوبت است اما این بدین مساله نیست ک 100درصد این رطوبت رفع گردد.

در این مواقع معمولا ساختمان ها بیش از 3یا4سال ساخت هستند و ایزوگام کامل به دیوار نمیچسبد و بعد از چند ماه ک باران و افتاب به ایزوگام میخورد و به دلیل گرم و سرد شدن دیوار ایزوگام از دیوار جدا می شود و کم کم اویزان میشود و اینبار اب بیشتر از قبل به پشت ایزوگام می رود، این مسئله مثل یک مشک اب ک سوراخ کوچک دارد عمل میکند و چون راهی برای خارج شدن اب ندارد به داخل خانه نفوذ میکند.

بهترین و مؤثر ترین راه برای رفع نم ساختمان چسب های نانوی اببندی واب بندی عایق ضد اب ساختمان می باشد که با داربست یا بدون داربست با راپل(کار با طناب) می باشد.

  • چسب نانویی که برای ساختمان بکار میرود
  • به
  • بهترین شکل فراورده می شود که ضمانت ابندی نما را به مدت 10سال تعهد می نماید با بهره گیری از جدید ترین تکنولوژی روز دنیا و بکار گیری از راپل که بستن داربست را نیز کاملا کنسل میکند و با ایمن ترین شکل ممکن میتوانید ساختمان خود را ایزوله کنید و دیگر نگران رطوبت و نم ساختمان نباشید.

برای این نوشته 0 نظر ثبت شده است

دیدگاهتان را بنویسید

برگشت به بالا 09125846430