رفتن به محتوای اصلی

راپل کار، طناب کار، اجرای عایق رطوبتی در رشت انزلی لاهیجان لنگرود

راپل کار یا همان طناب کار یا مرد عنکبوتی و…..

خیلی از شما عزیزان شمالی و همشهریان اسم راپل رو شاید اولین بار به گوش میشنوید امروز براتون توضیح میدم که راپل یا همان کار با طناب چیست و چه مزایا و معایبی دارد.

راپل ب معنای واقعی کلمه امیانه ب معنی ارتفاع کار یا کار با طناب گفته میشود اکثر عزیزان همشهری و هم استانی در هنگام رطوبت به داربست زنگ زده و قیمت داربست میگیرند که البته خیلی از انها بخاطر مشکل با همسایگان یا بدلیل فوت وقت میخواهند سریع کارشان انجام شود که این خود نیز مشکلاتی بهمراه دارد.

معایب راپل، در واقع راپل معایب چندانی ندارد شاید بشود گفت در ظاهر خیلی ترسناک و عجیب است ولی در واقع بسیار بسیار ایمن است و میشود اینگونه گفت که فقط انهایی که از ارتفاع میترسند حس بد دارند.

محاسن،  یکی از حسن های خوب این شغل سرعت بالا در انجام کار است.

دیگر خوبی های این کار ایمنی بالا این کار است ک تو چند سطر قبل گفتم بدلیل چیست.

اما یکی از بهترین های ان هزینه و خسارتیست ک داربست برای ساختمان بهمراه دارد، وقتی ساختمانی اب میدهد رطوبت میدهد و یا پیچ و رولپلاک سنگ نیاز دارد نا خوداگاه بفکر این میافتید که ب داربستی زنگ بزنید اما در بسیاری از موارد هزینه فقطو فقط داربست کل هزینه پیچ و رولپلاک کار را جواب میدهد،  و بدلیل اینکه داربست در ساختمان های ساخته شده باعث خسارات میشود مشتریان و کاربران روی به راپل می اورند ک یکی از بهترین راه هاست.

برای این نوشته 0 نظر ثبت شده است

دیدگاهتان را بنویسید

برگشت به بالا 09125846430