رفتن به محتوای اصلی
راپل کار و کار در ارتفاع در مازندران

راپل و کار در ارتفاع در مازندران و شمال کشور – خدمات راپل و قیمت راپل در مازندران

مجری خدمات کار در ارتفاع در مازندران با شمال راپل

برای اولین بار در شمال کشور و در استان مازندران خدماتی امده که متوانید بدون داربست کارهای نما را انجام بدهید و ان راپل و کار در ارتفاع است. این خدمات که بسیار مفید در شمال کشور میباشد نمایندگیش در مازندران دایر شده است تا ساکنین مازندران از خدمات راپلکار و کار در ارتفاع در مازندران کمال استفاده را بکنند.  شرکت شمال راپل  مجری خدمات راپل در مازندران میباشد.

نحوه کار راپلکار در ارتفاع در مازندران

هرگونه عملیاتی که در ارتفاع بیشتر از 1.2 متر باشد، کار در ارتفاع محسوب میشود. از این رو برای کار در ارتفاع، تجهیزات مختلفی ارائه شده است که شامل جرثقیل، طناب راپل و داربست میشود. هزینه طناب راپل کمتر از سایر موارد است. یک راپلکار در مازندران بایستی بتواند طناب راپل را در جای ایمن ببندد و با تمام تجهیزات آشنا باشد. راپلکار نباید ترس از ارتفاع داشته باشد. دو نوع راپل داریم یکی راپل ورزشی و دیگری راپل صنعتی. طناب راپل فرود آمدن به نقطه صفر و عبور در عرض ساختمان را ممکن کرده است. راپل جزو خدمات کم هزینه و ایمن است. راپل از دو طناب تشکیل شده است که یکی از طنابها ثابت و دیگری حمایتی است و از سقوط راپلکار جلوگیری میکنند.

قیمت عایق کاری نما در مازندران

راپلکار در مازندران چه خدماتی را میتواند ارائه کند؟

نماشویی با راپل و کار درارتفاع در مازندران
یکی از خدماتی که راپلکار با طناب راپل میتواند انجام دهد، شست و شوی نمای ساختمان است که به نماشویی شهرت دارد. نماشویی جزو خدمات زیبا سازی ساختمان به حساب میآید و موجب تمیز شدن نما از آلودگی میشود. نمای ساختمان هر چند وقت یکبار نیاز به شست و شو دارد تا با از بین بردن نما از انواع آلودگیها، از سقوط سنگهای نما جلوگیری کند چرا که آلودگیها باعث سست شدن سنگها میشوند و در نهایت شاهد ریزش سنگهای نما هستیم. نماشویی با طناب راپل هزینه کمتری دارد. بین انواع نماها، نمای شیشهای هزینه نماشویی پایینتری دارد. نماشویی توسط راپلکار در مازندران برای تمامی نماها قابل اجرا است.

نماشویی با طناب راپل در مازندران

نورپردازی نما با راپل کار  در مازندران
نمای ساختمان از مهمترین فاکتورهای طراحی ساختمان به حساب میآید و هرچه نمای ساختمان شیکتر باشد، موجب جلب توجه همگان میشود. یکی از وظایفی که راپلکار میتواند انجام دهد، نورپردازی نما است که اصولا ساختمانهای اداری، تجاری و مسکونی طرفدار این نوع دیزاین هستند. تجهیزات نورپردازی توسط راپلکار در مازندران اجرا و نصب میشوند. تجهیزات نورپردازی و نحوه نصب آنها و حتی رنگ نور آن همگی توسط مهندسین بررسی و انتخاب میشوند تا نورپردازیها با مصالح ساختمانی و نمای ساختمان هماهنگ باشند. اصولا منبع نوری مناسب برای نورپردازی نما، بایستی مقرون بهصرفه باشد تا علاوه بر شکیل کردن ساختمان، برقی کمی مصرف میکند.

پیچ و رولپلاک سنگ نما با راپل کار حرفه ای در مازندران

میزان بارش برف و باران در استانهای شمالی کشور نسبت به سایر استانها بیشتر است. نمای ساختمانهای استانهای شمالی در معرض آب و رطوبت است. آب و رطوبت باعث سست شدن سنگ استفاده شده در نما میشود که به مرور موجب ریزش سنگها میشود. برای جلوگیری از ریزش سنگها میتوان سنگهای نما را با پیچ و رولپلاک محکم کرد. از قدیم میگویند پیشگیری بهتر از درمان است چرا که هزینه پیچ و رولپلاک کردن سنگ نما کمتر و بهصرفهتر از ترمیم سنگهای افتاده است. در هنگام محکم کردن سنگ با پیچ و رولپلاک باید از پیچهای چهارسوی ضدآب استفاده شود تا بر اثر مجاور با محیط بیرونی دچار خرابی نشوند. از این رو راپلکار در مازندران بایستی با طناب راپل، تمام سنگهای نما را با پیچ و رولپلاک محکم کند.

نقاشی نما با راپل  در مازندران

به منظور زیبا سازی نمای ساختمان و یا درج تبلیغات، نمای ساختمان توسط نقاشهای ماهر رنگآمیزی میشود. نوع رنگ مورد استفاده اهمیت بالایی دارد و باید باکیفیت باشد و در برابر نفوذ آب، رطوبت و گرد و خاک مقاوم باشد و دچار آسیب و خرابی نشود. هرچه نوع رنگ استفاده شده باکیفیت باشد، عمر نقاشی نما افزایش مییابد و دوام بیشتری دارد. هزینه رنگآمیزی نما به وسعت نمای ساختمان و نوع رنگ بستگی دارد. راپلکار در مازندران میتوانند مسئولیت نقاشی نما را برعهده بگیرند.

آببندی و درزگیری نما با راپل کارمازندران

نماهای کامپوزیتی و نماهای شیشهای دارای درزگیرهای لاستیکی هستند که بر اثر مجاورت با محیط بیرون دچار پوسیدگی میشوند. تابش اشعه خورشید و نفوذ آب و رطوبت باعث خرابی و پوسیدگی لاستیک موجود در درزها میشود. از این رو برای جلوگیری از نفوذ آب و رطوبت به نما، بایستی لاستیکها از درز خارج شوند. پس از خروج لاستیکها، باید آلودگی درزها از بین برود و داخل درزها به طور کامل خشک شود. سپس با استفاده از چسب پلی یورتان، درزها را پر کرده تا رطوبت و آب وارد نما نشود. چسب پلی یورتان در برابر اشعه خورشید مقاوم است و دچار خرابی نمیشود. پس از چسبگیری درزها، میتوان لاستیک سالم را جاگذاری کرد. برای پوشش درزها میتوان از تمام چسبهای سیلیکونی استفاده کرد ولی استفاده از چسب پلی یورتان به دلیل مقاومت بالایی که دارد، توصیه میشود. یکی دیگر از وظایف راپلکار در مازندران آببندی و درزگیری نما است.

سیمانکاری نما

نفوذ سرما و نم از دیوارها به داخل خانه موجب آسیب دیدن دیوارها میشود. از این رو برای جلوگیری از نفوذ سرما و رطوبت به داخل، میتوان نمای خارجی ساختمان را با سیمان پوشاند. سیمانکاری نما موجب زیبایی نمای ساختمانی میشود. سیمانکاری، مقاومت نمای ساختمان را بالا میبرد. جهت سیمانکاری نما میتوان از طناب راپل استفاده کرد.

برای این نوشته 0 نظر ثبت شده است

دیدگاهتان را بنویسید

برگشت به بالا 09125846430